Instrukcja użytkowania filtrów:

  1. Wydmuchaj dokładnie nos w chusteczkę higieniczną.
  2. Umyj nos z zewnątrz, a najlepiej to odtłuść go, np. za pomocą wacika kosmetycznego zwilżonego rozcieńczonym spirytusem. Poczekaj moment aż wyschnie.
  3. Dzięki tym zabiegom filtry bez problemu utrzymają się na nosie przez całą dobę.
    UWAGA: filtry należy zakładać przed zrobieniem makijażu, na czystą, odtłuszczoną skórę.
  4. Stań przed lustrem i uważnie przyklej filtry. Dobrze przyklejone filtry będą wygodne, prawie niewyczuwalne w czasie użytkowania i nie będą w znaczący sposób ograniczać oddychania.
  5. Rozpocznij przyklejanie od dolnej krawędzi otworu nosowego tak aby nie przykleić filtra na skórze pod nosem. Następnie przyklejaj ku górze. Dokładnie dociśnij do nosa całą powierzchnię klejącą filtra.
  6. Jeśli masz potrzebę ściągnięcia filtrów i wydmuchania nosa – zdejmij filtry delikatnie aby nie zabrudzić powierzchni klejącej, a przed ich ponownym założeniem odtłuść nos (tak jak w punkcie nr 2). Przy zachowaniu powyższych zasad klej wytrzymuje trzykrotne zakładanie filtrów.
  7. Jeśli masz silny katar alergiczny może zajść potrzeba, że w pierwszych dniach użytkowania filtrów zużyjesz więcej niż jedną parę filtrów na dzień. Jest to sytuacja przejściowa. Dzięki filtrom organizm przestanie być narażany na ciągły kontakt z alergenami i katar się skończy.

 

Niniejsza instrukcja różni się od instrukcji zawartej wewnątrz opakowania, gdyż z naszego doświadczenia wynika, że ta metoda przynosi lepsze efekty.

Uwaga: Filtry przeznaczone są do przyklejania na nos. Pod żadnym pozorem nie należy ich wkładać do nosa. Filtry odpowiednie są dla osób w każdym wieku. U dzieci poniżej 12 roku życia powinny być używane pod nadzorem osób dorosłych.

Dziękujemy, że wybrałeś nasz produkt i pozwalasz nam poprawiać jakość Twojego życia. Chętnie poznamy Twoją opinię o produkcie. Skontaktuj się z nami: kontakt@grefe.pl